Alsof de puberteit al niet moeilijk genoeg is, wordt een jonge, vaderloze tiener die in een klein stadje in het Braziliaanse binnenland woont, geconfronteerd met een degeneratieve oogziekte die hem uiteindelijk blind zal maken. Naarmate zijn gezichtsvermogen verslechtert, gaat hij door de pijn en verwarring van zijn onbeantwoorde eerste liefde en zal hij uiteindelijk uit de eerste hand moeten leren hoe hij het leven met andere ogen kan zien.
Dit programma is onderdeel van World Cinema Amsterdam. Na de filmvertoning is er een Q&A van ± 15 minuten met regisseur Apolline Traoré.
Sprekers
Meer WCA:
World Cinema Amsterdam Talk: Revolt, art & feminism in Iran
During World Cinema Amsterdam, several Iranian-Dutch artists talk about revolt, art and feminism.
De Balie x World Cinema Amsterdam special: Inshallah a Boy
Dit sociaal-realistische speelfilmdebuut van Amjad Al Rasheed is een krachtige aanklacht tegen de systematische onderdrukking van meisjes en vrouwen in Jordanië. Na de film een Q&A.
De Balie x World Cinema Amsterdam: Elaha
Elaha staat op het punt te gaan trouwen, maar er is één probleem: ze is geen maagd meer. Waarom moet ze eigenlijk maagd zijn, en voor wie?