TV NL EN

Team

Dagelijks maakt het team van De Balie programma’s over kunst, literatuur, duurzaamheid, technologie, internationale betrekkingen, de samenleving, maatschappij en politiek.

Maak kennis met de mensen die dit mogelijk maken.

Yoeri Albrecht

Algemeen & Artistiek Directeur

Femke Monaghan van Wachem

Zakelijk Directeur

Karlijn van de Graaf

Manager development & communicatie, MT lid

Lisbeth Anker

Directie Assistent

Merlijn Geurts

Merlijn Geurts

Programmamaker Kunst / Literatuur, kernredacteur

Ianthe Mosselman

Ianthe Mosselman

Programmamaker Kunst / Literatuur / Cultuur, kernredacteur

Sophie Ruttenfrans

Sophie Rutenfrans

Programmamaker Filosofie / Ethiek, kernredacteur

Bente Zwankhuizen

Redactie Coördinator

Rokhaya Seck

Programmamaker

Zara Toksoz

Zara Toksöz

Programmamaker geopolitiek & coördinator Live Journalism

Gatool Katawazi

Gatool Katawazi

Programmamaker en Redacteur Live Journalism

Monique Hindriks

Programmamaker Live Journalism

Katarina Schul

Katarina Schul

Trainee Redacteur Live Journalism

Isabel Sheridan

Isabel Sheridan

Programmamaker & Coördinator De Balie STUDIO

Kees Foekema

Programmamaker

Joline Vermeulen

Programmamaker Internationale Kunst en Politiek

Jelle Baars

Jelle Baars

Programmamaker

Veronica Baas

Veronica Baas

Programmamaker

Stefan Malešević

Programmamaker Cinema

Sarah van Sonsbeeck

Artist in residence

Tasha Arlova

Artist in Residence

Max Wind

Max Wind

Artist in residence

Andrea Voets

Artist in Residence, musical journalist

Mohamedou Ould Slahi

Artist in residence

Klaartje Wouters

Communicatie Coördinator

Eva Holtkamp

Persvoorlichter

Florian Teufer

Copywriter

Lynn Deen

Videoredacteur

Michelle van der Plas

Beeldredacteur

Bregje Gevaert

Bregje Gevaert

Trainee Communicatie

Annika Reinds

Development

Caroline Lapidaire

Development

Laura Korvinus

Development donateurs

Babs Andriessen

Financial controller en coördinator afdeling financiën

Kathleen Chaar

HR-medewerker

Robin de Gier

Planning & Productie Manager

Pauline Otten

Productie & Planning

Lena Doppenberg

Ticketing

Josephine Hoendervangers

Coördinator Ticketing

Jasper Wezenberg

Techniek

Ryan Oduber

Techniek

Roland van Ulden

Techniek

Robin Teunissen

Techniek

Petyr Veenstra

Techniek

Ramses Heere

Coördinator Facilitair & Technische dienst

Dylan Jaring

Eventplanner Horeca

Marijke Neppelenbroek

Floormanager

Jasmijn Golyardi

Floormanager

Pippa Bout

Floormanager