bezoek- en postadres

Kleine-Gartmanplantsoen 10
1017 RR Amsterdam

Routebeschrijving

OV Halte Leidseplein:
Tram voor de deur: 1, 7 en 19
Tram op 200m afstand: 5,2,11 en 12
Nachtbus 283, 284 en 288

Mindervaliden:
De Balie beschikt over goede voorzieningen voor mindervalide bezoekers. De hoofdingang van het gebouw heeft een invalidelift. Ook zijn alle zalen toegankelijk via trapliften en is er een invalidentoilet aanwezig.

openings-tijden Kassa

  • Maandag 16:30 - 21:00

  • Dinsdag 16:30 - 21:00

  • Woensdag 16:30 - 21:00

  • Donderdag 16:30 - 21:00

  • Vrijdag 16:30 - 21:00

  • Zaterdag 16:30 - 21:00

  • Zondag 16:30 - 21:00

Bij programma's die starten buiten de reguliere openingstijden van de kassa is de kassa een uur van te voren geopend, voor filmvertoningen een half uur van te voren.

Aangepaste openingstijden café tijdens de feestdagen:
• 24 dec: vanaf 18:00 gesloten
• 25 dec: gesloten
• 26 dec: vanaf 12 uur geopend
• 31 dec: vanaf 19:00 gesloten
• 1 jan: gesloten
• 2 jan: vanaf 10:00 geopend

Contact

Zaalverhuur en planning
zaalverhuur@debalie.nl
+31 20 5535 150

Kassa
kassa@debalie.nl
+ 31 20 5535 100

Perszaken, Communicatie en Marketing
communicatie@debalie.nl
+31 20 5535 170

Horecamanagers / vragen over exposities in café
horeca@debalie.nl
+31 20 5535 132

Directiesecretariaat
charlotte.brikkenaarvandijk@debalie.nl
+31 20 5535 115

Redactie / programmamakers
redactie@debalie.nl
+31 20 5535 180

Cinema
cinema@debalie.nl
+31 20 5535 190

Technische dienst / Gebouwenbeheer
td@debalie.nl
+31 20 5535 140

Administratie
administratie@debalie.nl
+31 20 5535 160