TV NL EN

Aznavour, le regard de Charles

Bekijk trailer

Marc di Domenico monteerde uit honderden door Aznavour geschoten 16mm-films een portret: het leven van Aznavour, gezien door de ogen van Aznavour.

Regisseur
Marc di Domenico, Charles Aznavour
Speeltijd
83′
Land
Frankrijk
Taal
Frans
Ondertitels
NL
In 1948 kreeg de Frans-Armeense zanger Charles Aznavour een 16mm filmcamera van Edith Piaf, Het was zijn eerste camera die hij sindsdien altijd bij zich had. Tot 1982 schoot hij vele rollen vol, waarbij het filmmateriaal zijn persoonlijke dagboek werd. Aznavour filmt zijn leven, een leven als een film. Hij filmt alledaagse momenten en gebeurtenissen, plaatsten waar hij optreedt, zijn vrienden, liefdes en verdriet.

De films belandden in de opslag, waardoor niemand weet had van Aznavours filmtalent. Totdat Marc di Domenico op bezoek ging bij Aznavour die de verblufte regisseur dozen vol celluloid liet zien, de oogst van tientallen jaren filmen.

Misschien ook iets voor jou

do 24 jun
Cinema

De Balie Kijkt: Oliver Sacks, his own life

Een aangrijpend portret van en over ’s werelds beroemdste neuroloog Oliver Sacks en zijn mateloze, avontuurlijke leven. Nagesprek met neuroloog Bastiaan ter Meulen.

Kijk mee Tickets
ma 14 dec / 13:00
Kunst en Literatuur

De Balie Expo 2020

Ondanks alle coronabeperkingen initieerde en ontwikkelde De Balie in 2020 bijzondere projecten met nationale en internationale kunstenaars die een open blik stimuleren in een gesloten samenleving. Op de gevel, in het restaurant en de Salon exposeren we verschillende hoogtepunten van afgelopen jaar. Met bijdragen van o.a. Charl Landvreugd, Sarah van Sonsbeeck en Johny Pitts. Kunstenaars

Meer Info Tickets