


Nu een deel van de Nederlandse economie ‘on hold’ staat, rijst de vraag hoe we de economie van de toekomst moeten vormgeven. Hoe willen politici die ons gaan vertegenwoordigen dit gaan doen?
Moet er een periode van grote bezuinigingen volgen om het gat van de enorme staatsschuld te dichten, of moeten we ons juist úit de crisis investeren? Moet Nederland voorop lopen in de transitie naar een duurzame economie of moeten we onze concurrentie positie op het wereldtoneel beschermen? En is het BBP de enige manier om te kijken naar hoe succesvol onze economie is of moeten we toe naar een breder welvaartsbegrip? Tijdens dit verkiezingsdebat gaan we met politici van verschillende partijen in debat over deze vragen.
Met o.a.
- Tom van der Lee (GroenLinks, Lijst TK2021, nr 3)
- Dennis Wiersma (VVD, Lijst TK2021, nr 9)
- Mahir Alkaya (SP, Lijst TK2021, nr 3)
- Agnes Mulder (CDA, Lijst TK2021, nr 8)
- Hans Vijlbrief (D66, Lijst TK2021, nr 12)
- Eppo Bruins (CU, Lijst TK2021, nr 7)
- Barbara Kathmann (PvdA, Lijst TK2021, nr 7)
- Lammert van Raan (PvdD, Lijst TK2021, nr 5)
Dit is een programma van De Balie, in samenwerking met Social Enterprise NL

Sprekers









Livestream
Misschien ook iets voor jou?
Van bestrijding van de loonkloof tot kinderopvang, van klimaat tot racisme: wat zijn relevante overwegingen voor jou als je beslist op welke partij je gaat stemmen 17 maart en je vindt gelijkheid tussen mannen en vrouwen belangrijk? Tweede Kamerleden Attje Kuiken (PvdA) en Dilan Yesilgöz (VVD) gaan in debat over de vraag welke rol moet

Er staat veel op het spel deze verkiezingen. Hoe komen we sterker uit de coronacrisis, en wie zorgt daarvoor? Kunnen mijn kinderen later nog een huis kopen? Is er in de toekomst ook nog goede zorg voor iedereen en wat nou als ik mijn baan verlies? Een marathon over wat goed gaat, wat we belangrijk

Samen met De Balie organiseert deBuren een achtste editie van de Speech Battle. Wie schreef de beste speech voor Kamala Harris? Kijk live mee en kies de winnaar! De opdracht luidde: “Het is 8 maart 2022, Joe Biden is wegens gezondheidsproblemen afgetreden en Kamala Harris is beëdigd als eerste vrouwelijke president van de Verenigde Staten.
